Başkan Özel, Yalnız Yaşayan Yaşlı Vatandaşları Ziyarete Devam Ediyor

Ladik Belediye Başkanı Nurhan Yapıcı Özel, salgın sonrası sokağa çıkması yasaklanan ve yalnız yaşayan yaşlıları evlerinde ziyaret etmeye devam ediyor.

Başkan Özel, Yalnız Yaşayan Yaşlı Vatandaşları Ziyarete Devam Ediyor ABONE OL

Belediye Meclis Üyeleri ile birlikte sırasıyla Başlamış, Alayurt ve Teberoğlu Mahallesi’ndeki yalnız yaşayan yaşlıları ziyaret eden Başkan Özel, onlarla yakından ilgilenerek sohbet edip, sorunlarını dinledi.     

Hane gezilerinde mahalle sakinleriyle de hasbihal olan Özel, kendilerine sosyal mesafe konusunda uyarılarda bulunup, maskesi olmayan vatandaşlara maske verdi.

Özel; “Tecrübeleriyle geçmişten geleceğe köprü kuran, varlıklarıyla gurur duyduğumuz, gölgelerinde hayat bulduğumuz büyüklerimizin hayatlarını kolaylaştırmak, bizim en öncelikli vazifemizdir. Özellikle bu zor günlerde onlara hürmet etmek, ziyaret etmek ve moral vermek; hem bizleri hem de yaşlılarımızı ziyadesiyle mutlu ediyor." dedi.   

Başkan Özel çaıklamasında; "Bugün de meclis üyelerimizle birlikte Başlamış, Alayurt ve Teberoğlu mahallemizdeki değerli büyüklerimizi ziyaret edip, bir ihtiyaçları olup, olmadığını sorduk. Belediye olarak her zaman yanlarında olduğumuzu söyleyip, değerli büyüklerimizin hayır dualarını aldık.” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 22 Nisan 2020, 11:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4