banner341

Başkan Togar: 'Halkımızın görüşü önceliğimizdir'

Haftanın ilk gününe vatandaşların taleplerini dinleyerek başlayan Tekkeköy Belediye Başkanı Togar; "İlçemizin asıl sahibi vatandaşlarımızın talepleri görüşmeleri bizler için çok önemlidir. Bu nedenle göreve geldiğimiz ilk günlerde uygulamaya koyduğumuz halk günlerimizi aralıksız sürdürüyoruz" dedi.

Başkan Togar: 'Halkımızın görüşü önceliğimizdir' ABONE OL

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, her haftanın ilk iş gününe çözüm merkezinde düzenlenen halk günlerinde vatandaşlarla bir araya gelerek başlıyor.

"Halkımızın görüşleri önceliğimizdir"

Her hafta pazartesi günü vatandaşların taleplerini dinleyerek haftaya Bismillah diyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ‘‘İlçemizin asıl sahibi vatandaşlarımızın talepleri görüşmeleri bizler için çok önemlidir. Bu nedenle göreve geldiğimiz ilk günlerde uygulamaya koyduğumuz halk günlerimizi aralıksız sürdürüyoruz. Halk günlerimizde hazır bulunan başkan yardımcılarımız ile birlikte vatandaşlarımızın taleplerini, sorunlarını bir bir dinleyerek birlikte çözüm yolları üretmeye çalışıyoruz.Bu hizmet yükünü büyük bir heyecanla yüklendiğimizde belirlediğimiz çizgimizden hiç şaşmadık" dedi.

"Gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız"

Halkından soyutlanmış başı buyruk, programsız ve düzensiz çalışma şekline karşı olduklarını ifade eden Togar; "Her konuda vatandaşlarımız ile birlikte istişareler, görüşmeler, fikir alış verişleri ve ortak akıl çerçevesinde hareket ederek herkes tarafından benimsenen kabul gören hizmetleri ortaya koyuyoruz. Başarının sırrının gücümüzün kaynağı vatandaşlarımız olduğunu çok iyi biliyoruz. Bu çerçevede vatandaşlarımız ile her yerde bir arada olmanın yanında her pazartesi sadece halkımıza ayrılmış halk günlerinde yine halkımız ile bir araya geliyoruz" dedi.

Göreve geldikleri günden bu yana vatandaşlarla hiçbir zaman bağlarını koparmadıklarını söyleyen Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar; "İlçemizin 62 mahallesinde yaşayan yediden yetmişe kadın erkek herkes ile bir aileymiş gibi olduk. Bu ailenin tüm fertlerinin en iyi şartlarda hayatını sürdürmesi için mesai kavramı gözetmeksizin çalıştık ve çalışmaya da devam edeceğiz. Rabbim bizleri utandırmasın. Birlik beraberlik içerisinde nice güzel hizmetleri, projeleri vatandaşlarımız ile birlikte hayata geçirip yine birlikte açılışlarını yapıp kullanmayı nasip etsin. Ülkemiz zor günlerden geçiyor. Bu zor günleri hep birlikte atlatarak tüm cihana bir kez daha gücümüzü göstereceğiz. Vatanımız için, bayrağımız için canlarını feda eden şehitlerimize Allah rahmet eylesin. Ayrıca Afrin’ de yürütülen Zeytin Dalı operasyonunda görev yapan tüm askerlerimize güç ve kuvvet versin. Rabbim birlik beraberliğimizi bozmak isteyenler fırsat vermesin” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 12 Şubat 2018, 10:51
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4