Başkan Togar müjdeyi verdi, küçük sanayi sitesi çalışmaları başladı

Tekkeköy'ün Çay Mahallesi'ndeki esnaflar için küçük sanayi sitesi çalışmaları başladı. Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, sanayi sitesi ile esnafın tüm sorunlarını kökten çözeceklerini belirtti.

Başkan Togar müjdeyi verdi, küçük sanayi sitesi çalışmaları başladı

Tekkeköy Başkanı Hasan Togar, Çay Mahallesi'ne küçük sanayi sitesi kurmak için çalışmalara başladıklarını belirterek, düzenledikleri istişare toplantısında projeyi esnaflar ile paylaştıklarını ifade etti.

HER ŞEY GÜZEL BİR TEKKEKÖY İÇİN

Proje hakkında açıklama yapan Başkan Togar, "Çay Mahallemizde bulunan sanayi esnafımıza ait küçük sanayi sitesi kurulması çalışmalarımız çerçevesinde oluşturmuş olduğumuz taslak projemizi düzenlemiş olduğumuz istişare toplantımızda sanayi esnafımızla paylaştık.

Her türlü sosyal tesisin içinde bulunacağı otopark ve diğer tüm ihtiyaçların belirlendiği projemizi hayata geçirdiğimizde hem sanayi esnafımızın hemde Çay Mahallemizin sorununu kökten çözerek kötü görüntüyü ve trafik yoğunluğunu ortadan kaldırmış olacağız. Her şey daha güzel bir Tekkeköy için."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344