banner341

Başkan Tok'tan hastalara moral ziyareti

İlkadım Belediye Başkanı Erdoğan Tok, yaşadıkları sağlık problemlerinden dolayı zor günler yaşayan vatandaşları evlerinde ziyaret ederek moral verdi.

Başkan Tok'tan hastalara moral ziyareti ABONE OL

Her fırsatta vatandaşlarla bir araya gelerek iyi ve kötü günlerinde yanında olan Başkan Tok, hastaları evlerinde ziyaret edip  şifa dileklerini iletiyor ve moral desteğinde bulunuyor. 
VATANDAŞLARIN İYİ VE KÖTÜ GÜNÜNDE HER ZAMAN YANINDAYIZ
Belediye'nin iletişim merkezinin tespitleri doğrultusunda gidilen evlerde ziyaretler gerçekleştirerek geçmiş olsun dileklerini ileten Başkan Tok, " Vatandaşları evlerinde ziyaret ederek moral ve motivasyon desteği sağlıyoruz.  İnsanların hastalıklarla mücadele etmesinde moral çok önemli.  Hastalarımızın mutlukları ve motivasyonu  bizim için çok önemli. Onların şuan morale ihtiyacı var. Bizde sağlık problemi yaşayan hemşerilerime bu zor dönemlerinde hem moral desteği vermek hem de taleplerini kendilerinden dinlemek için bu ziyaretleri gerçekleştiriyoruz.  Ziyaretlerimizde vatandaşlarımızın bir an önce sağlıklarına kavuşmalarını temenni ederken belediyemiz imkanları doğrultusunda sağlayabileceğimiz destekleri de kendilerinden ifade ediyoruz. Biz belediye olarak vatandaşımızın hem iyi gününde hem kötü gününde her zaman yanındayız." dedi.

Güncelleme Tarihi: 03 Kasım 2016, 14:03
YORUM EKLE
YORUMLAR
İhsan GÜLER
İhsan GÜLER - 3 yıl Önce

Sayın Belediye Başkanımız Erdoğan Tok beyefendiye göstermiş olduğu duyarlı davranıştan ötürü teşekkür ediyoruz. Başarıları daim olsun.

SIRADAKİ HABER

banner4