Başkan Yılmaz Diyarbakır'da

AK Parti Siyaset Akademisinde Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi sunumu için Diyarbakır’da bulunan Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz sunum sonrası Sur ilçesini ziyaret etti.

Başkan Yılmaz Diyarbakır'da ABONE OL

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından Sur içinde yapılan kentsel dönüşüm çalışmalarını inceleyen Başkan Yılmaz en son geldiği Ramazan ayından bu yana yaşanan değişimin büyük olduğunu belirterek," Terörün izleri buradan artık tamamen siliniyor" dedi.
    Diyarbakır'da incelemelerini sürdüren Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz Sur ilçesinin ardından Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla ile görüştü.


    Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Atilla," Buraya kayyum olarak atandığımız günden itibaren önceliğimiz olan millete hizmet için hemen işe koyulduk. Çünkü burada vatandaşlarımız gerçekten belediye hizmetleri  nedir bilmiyor. Belediye başkanlığı makamında oturan kişiler millete hizmet yerine dağa hizmet etmişler. Allah'ın izniyle biz işe koyulduk.

Sizlerin de tecrübelerinden faydalanmak istiyorum." dedi. Misafirperverliğinden dolayı Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanına teşekkürlerini ileten Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Yusuf Ziya Yılmaz da "En son buraya Ramazan ayında iftara gelmiştik. O günden bugüne yaşanan değişim gerçekten şaşırtıcı. Hem tarihi kentler  birliği hem de Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı olarak sizlerin ve Diyarbakır halkımızın daima yanındayız." diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi: 06 Mart 2017, 07:31
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4