Belediye Jandarma El Ele

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Jandarma’nın Kuruluşunun 181. Yıl dönümü nedeniyle İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay’ı ziyaret etti.

Belediye Jandarma El Ele

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, jandarmanın büyük özveriyle görev yaptığını ifade ederek, "Ülkemizin huzur ve güveni için fedakarca çalışmalarını sürdüren jandarma teşkilatımızın kuruluş yıl dönümünü kutluyor, geçmişten bugüne milletimizin birlik ve beraberliği için canlarını feda eden tüm şehitlerimizi rahmet ve minnetle anıyorum." dedi.

İlçe Jandarma Komutanı Hakan Akçay ise ziyaretlerinden dolayı Başkan Akgül’e teşekkür etti. Akçay Salıpazarı İlçemizde birçok sosyal ve kültürel faaliyetlerde Salıpazarı Belediyemiz ile el ele iş birliği içinde çalışmalarımız oldu. Hiç bir zaman bizlerden desteğini esirgemeyen Belediye Başkanı Sayın Halil Akgül’e ve Belediye çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.” dedi.

Ziyaret sonunda İlçe Jandarma Komutanı ve Belediye Başkanı Halil Akgül bir birlerine günün anlamına uygun hediyeler takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344