BEM-BİR-SEN Havza'da İftar yemeği düzenledi

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şubesi tarafından Havza’da iftar yemeği düzenledi.

BEM-BİR-SEN Havza'da İftar yemeği düzenledi ABONE OL

Özel bir tesiste düzenlenen iftar programına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan, Bem-Bir-Sen Havza Temsilcisi Ömer Faruk Çörekçioğlu, Sendikanın Havza işyeri, temsilcileri ile sendikanın Havza’daki üyeleri katıldılar.
İftar yemeği ardından konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir davet için Gayretli’ye teşekkür ederek; “Havza için birlikte çalıştığımız mesai arkadaşlarımız ile aynı lokmayı paylaşmak, aynı sofrayı paylaşmak benim için onur verici. Allah birlik ve beraberliğimizi daim kılsın.” Dedi.


Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ise iftar programına katılanlara teşekkür ederek; “Bu yıl istedik ki Samsun’da tek iftar programı yapmak yerine iftar programlarımızı ilçelerimizde üyelerimiz ile yapalım. Onlar ile hasbıhal edelim, ekmeğimizi paylaşalım. Bu gece davetimize icabet ederek bizleri yalnız bırakmayan tüm kardeşlerimize teşekkür ederim.” Dedi.
Konuşmaların ardında emekliye ayrılan İsmet Arslan, Vural Sakallı ve Hasan Ocak’a programına Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli ve Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan tarafından ilçeye yapmış oldukları hizmetlerden ötürü teşekkür edilerek plaket takdim edildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4