Bem Bir Sen Samsun Şubesinden üyelerine ücretsiz destek

Belediye ve Özel İdare Çalışanları Birliği Sendikası (Bem-Bir-Sen) Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli Mahalli İdareler Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı ile İtfaiye ve Zabıta Görevde Yükselme Sınavlarına girecek olan sendika üyesi memurlara Bem Bir Sen Genel Merkezi tarafından hazırlık kitaplarının ulaştırıldığını belirtti.

Bem Bir Sen Samsun Şubesinden üyelerine ücretsiz destek

Bem Bir Sen Samsun Şube Başkanı Savaş Gayretli bu yıl içerisinde yapılacak olan Mahalli İdareler Görevde Yükselme ve Unvan Değişikliği Sınavı ile İtfaiye ve Zabıta Görevde Yükselme Sınavlarına hazırlanan sendika üyelerinin çalışmalarına katkıda bulunmak adına ellerinden gelen gayreti yaptıklarını ifade ederek; “Bem Bir Sen Genel Merkezi tarafından hazırlanan ve bu yıl yeniden güncellen sınav hazırlık kitapları sınava girecek üyelerimize hediye edildi. Kitapların hazırlanması ve üyelerimize ulaşmasında emeği geçen başta Bem-Bir-Sen Genel Başkanımız Levent Uslu olmak üzere herkese şükranlarımı ve teşekkürlerimi belirtiyor. Sınava girecek olan arkadaşlarımıza başarılar dilerim.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Nisan 2022, 22:04
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344