banner341

Büyükşehir Belediyesi Kamu İSG ailesinin yeni üyesi

Güvenli bir iş ortamı oluşturulması konularında yaptığı çalışmalar ile adından söz ettiren Samsun Büyükşehir Belediyesi, Kamu İş Sağlığı Güvenliği (İSG) ailesinin yeni üyesi oldu.

Büyükşehir Belediyesi Kamu İSG ailesinin yeni üyesi ABONE OL

İş Sağlığı ve Güvenliği Kanunu’nun Büyükşehir Belediyesi'nde uygulanmasını sağlamak ve mevcut uygulamaları geliştirmek üzere İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürlüğü ile Samsun Büyükşehir Belediyesi arasında istişare toplantısı düzenlendi. Video konferans yöntemiyle yapılan toplantıya  Genel Sekreter Yardımcıları Dr. Şenol Yıldız ve Metin Köksal ile İnsan Kaynakları ve Eğitim Dairesi Başkanı İsmail Öztürk,  Kurumsal Gelişim ve İş sağlığı ve Güvenliği Şube Müdürü Zikri Tuzcu, İnsan Kaynakları Müdürü Olgun Güneş ve Eğitim Müdürü Neslihan Gökmen katıldı.
Ayrıca İş Sağlığı ve Güvenliği Genel Müdürü Cafer Uzunkaya, Genel Müdür Yardımcısı Burhanettin Kurt, Sektörel Risk Yönetimi ve İstatistik Daire Başkanı Ergün Can da toplantıda hazır bulundu. Toplantıda Büyükşehir Belediyesi'ndeki iş sağlığı ve güvenliği alanında yürütülen faaliyetler hakkında bilgilendirme yapıldı.
İş sağlığı ve güvenliğinin, iş kazalarını en aza indirmek için üzerinde durulması gereken bir konu olduğunu belirten Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Şenol Yıldız, iş kazaları ve meslek hastalıklarında, önleyici tedbirlerin alınması ve bu konuda bilinçli bir toplumun oluşturulmasının çok önemli olduğunu söyledi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4