banner341

Canik'ten, Kapalı Esnafa Uzanan El

Canik Belediyesi'den, tüm Dünya'yı etkisi altına alan koronavirüs salgınından dolayı kepenk kapatan ilçe esnafına yardım eli...

ABONE OL
GALERİ HABERİN İÇİNDEN
Eczacınız Diyor ki;

Eczacınız Diyor ki;

Canik Belediyesi koronavirüs salgınının önlenmesi amacıyla evlerinde kalan, kronik rahatsızlığı olan ve 65 yaş üstü vatandaşlara yardımlarını ulaştırırken, tedbirler kapsamında dükkanlarını kapatmak zorunda kalan ilçe genelindeki işletme sahiplerine ve yanlarında çalışanlara yardım etmek için yeni bir çalışma başlattı. 

Belediye yetkililerince, ilçe genelinde salgından dolayı kepenk kapatmak zorunda kalan işletme sahipleri tek tek aranarak, ihtiyacı olanlara gıda destek paketleri, sosyal yardım ekiplerince ulaştırılıyor.

Bu zor günlerin birlik, beraberlik ve dayanışma içinde aşılacağını belirten Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Dünya'da ölümlere neden olan bu salgın hastalığın yayılmasını önlemek için devletimiz tüm tedbirleri alıyor. Kronik rahatsızlığı olanlara ve 65 yaş üstü vatandaşlarımıza yardımlarımızı ulaştırırken, tedbirler kapsamında kepenk kapatmak zorunda kalan işletme sahiplerine ve yanlarında çalıştırdıkları işcilerine yönelik bir çalışma içine girdik. İlgili personellerimiz işletme sahiplerini tek tek arayarak, ihtiyacı olanlara gıda destek paketlerini ulaştırıyor.  

"Biz Bize Yeteriz Türkiyem"
Sayın Cumhurbaşkanımızın milli dayanışma kampanyası olarak başlattığı "Biz Bize Yeteriz Türkiyem" kampanyasına birey olarak, kurum olarak desteklerimizi sürdürüyoruz diyen Canik Belediye Başkanı İbrahim Sandıkçı, "Cumhurbaşkanımızın bu çağrısına katılım sağlayan herkese teşekkür ediyorum. Birlik, beraberlik, kardeşlik içerisinde, yakınlarımızdaki ihtiyaç sahiplerine destek

Güncelleme Tarihi: 02 Nisan 2020, 10:57
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4