banner341

Çarşamba'da Spora Teşvik Gecesi Düzenlendi

Çarşamba Belediyesi’nin Cemil Şensoy Kültür Merkezi’nde ilk defa düzenlediği “Spora Teşvik Ödül Töreni Gecesi” Çarşambalılar tarafından yoğun ilgi gördü.

Çarşamba'da Spora Teşvik Gecesi Düzenlendi ABONE OL

Spora ve sporcuya her zaman destek veren Çarşamba Belediyesi Milli Mücadelenin 100. yılında Çarşamba’da Spora Teşvik Ödül Töreni gecesi düzenlendi. Ödül Törenine 1000’i aşkın sporcu, vatandaşlar, protokol üyeleri katıldı. Çarşamba’da ilk kez düzenlenen bu gecede 2019 yılı içerisinde Ulusal ve Uluslararası başarılara imza atmış sporculara ödül verildi. Ayrıca Çarşamba ‘da spor yapan 1000 ‘i aşkın sporcuya katılım sertifikası taktim edildi. 


Spora Teşvik Ödül Gecesi’ne Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan, Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Çarşamba Cumhuriyet Başsavcısı Gültekin Bülbül, Çarşamba İlçe Emniyet Müdürü Turgay Begen, Çarşamba İlçe Jandarma Komutan Vekili Ayhan Aydın, AK Parti Çarşamba İlçe Başkanı Taner Özden, MHP İlçe Başkanı Kemal Düzgün, kamu kurum müdürleri, okul müdürleri, öğrenciler, sporcular, antrenörler ve vatandaşlar katıldı. Gecenin sonunda ilçede yayın yapan basın mensuplarına da spora verdikleri destek için teşekkür plaketi takdim edildi.
Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan” Herkes İçin Spor, Spor İçin Çarşamba sloganı kapsamında sporun ve sporcunun her zaman destekçisiyiz. Çarşambamızı ve Ülkemizi Ulusal ve Uluslararası arenalarda başarı ile temsil eden kardeşlerimizi canı gönülden kutluyorum. Umarım 2020 senesinde Ulusal ve Uluslararası arenalarda daha fazla başarılar elde edeceğiz. Sağlıklı nesillerin yetişebilmesi ve Milli Takımlarımıza daha fazla sporcu yetiştirmek için geleceğimizin teminatı olan gençlerimiz için 2020 yılında da spora olan yatırımlarımız hız kesmeden devam edecek  “ dedi.
Samsun Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu “Bu akşam Çarşamba’nın spor şehri olduğunu gördüm. Kano konusunda başkanımızın emeği çok ve öyle zannediyorum ki ilerleyen günlerde kanonun merkezi Çarşamba olacak. AK Parti Samsun Milletvekilimiz Sayın Fuat Köktaş ve Çarşamba Belediye Başkanımız Sayın Halit Doğan’ın bu konudaki çalışmalarını görüyorum. İnşallah Çarşamba Belediyesi, halkına spor için öncü olacak.”
Çarşamba Kaymakamı Doç. Dr. Şükrü Yıldırım, “2019 yılı Çarşamba için çok güzel geçti, inşallah 2020 yılı Çarşamba için daha da güzel olacak. Spora gönül vermiş herkesi burada görmek bizlere gurur veriyor. Çarşamba Belediye Başkanımız Halit Doğan’a böyle bir gecede bizleri buluşturduğu için teşekkür ediyorum. ”dedi.

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4