CHP Samsun'dan Bayram Mesajı

CHP Samsun İl Başkanı Fatih TÜRKEL, Ramazan Bayramı dolayısıyla bir mesaj yayımladı.

CHP Samsun'dan Bayram Mesajı

Başkan Türkel mesajında şöyle dedi;
Dünyada ve ülkemizde yaşanan koronavirüs salgını sebebiyle maalesef bu bayram diğer bayramlardan biraz farklı ve buruk geçecek. Bu özel günlerin güzelliği olan büyüklerimizin ellerini öpemeyeceğiz. Küçüklerimizi kucaklayamayacak, hısım, akraba ve dostlarımızı ziyaret edemeyeceğiz.

Sosyal mesafemizi koruyacağız ancak kalbimizde sevgimize sınır koymayacağız. Sevdiklerimizin ve ülkemizin sağlığı için üzerimize düşen fedakarlığı millet olarak yerine getireceğiz. Yokun, yokulun, açın halinden anlamamıza vesile olan ve nefsimizi terbiye etmemiz için tutuğumuz oruçların yanı sıra, Pandemi sürecinde Annelerimizin, Babalarımızla; Evlatlarımızla kucaklaşamadan gerçekleştireceğimiz Ramazan bayramımızın, millet olarak kucaklaşmanın değerini anlamamıza vesile olmasını diliyor, başta Samsunlu hemşerilerim olmak üzere, milletimizin ve tüm İslam âleminin Bayramını tebrik ediyor: Ramazan bayramının tüm insanlığa, İslam dünyasına sağlık huzur ve barış getirmesini diliyorum.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344