banner341

Havza Belediye Başkanı Özdemir; Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız

Havza Belediye Meclisi Ekim ayı Meclis Toplantısı gerçekleştirildi Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir başkanlığında gerçekleştirildi. Havza Belediye Başkanı Özdemir; “Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız.”

Havza Belediye Başkanı Özdemir; Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız ABONE OL

Havza Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantı da konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Azerbaycanlı kardeşlerimizin yanındayız. Kardeşlerimiz Türk asaletine ve onuruna yakışır şekilde cephede gereğini yaparken, hiçbir vicdani değere sığmayacak ve uluslar arası hukuka sığmayan şekilde sivilleri hedef alan Ermenistan’ı kınıyoruz.  Ermenistan tarafından işgal edilmiş topraklarını geri almak için Kardeş ülkemiz Azerbaycan ordusu büyük mücadele veriyor. Rabbim onları muzaffer kılsın. Türk milleti olarak dualarımız kardeşlerimizle birlikte. Allah yar ve yardımcıları olsun” dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir; “Yoğun şekilde pandemi ile mücadele ederken bir taraftan da özellikle kırsal mahallelerimize hizmetlerimize devam ediliyor. Havza’yı layık olduğu hizmeti yapmak içi elimizden geleni hep beraber sonuna kadar çalışmaktayız.” Dedi.

Daha sonra meclis toplantısında gündem maddeleri görüşerek, karara bağladı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4