Havza Belediyesi karla mücadeleye ara vermiyor

Havza’da 3 gün boyunca etkili olan kar yağışının ardından Havza Belediyesi tarafından başlatılan kar ile mücadele çalışmalarına ara verilmeden devam ediyor.

Havza Belediyesi karla mücadeleye ara vermiyor

Havza Belediyesi Destek Hizmetleri Müdürlüğü, Temizlik İşleri Müdürlüğü ve Zabıta Müdürlüğü ekip ve araçlarının kullanıldığı kar temizleme çalışmaları kapsamdan ilçenin en işlek caddeleri olan Kazım Paşa Caddesi ve Hasan Aktar Caddesi ile Kevser Camii önünde kar temizliği yapıldı.

Çalışmalara Havza Emniyet Müdürlüğü ve Samsun Büyükşehir Belediyesi tarafından destek verildi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir çalışmaların ilçede hayatın normale dönene kadar devam edeceğini belirterek; “Yaşanan yoğun kar yaşının ardından tüm ekiplerimiz ilçede hayatı normale döndürmek ve karın olumsuz etkilerini aza indirmek için 24 saat esası ile çalışmalarını sürdürmekte. Çalışmalarımıza destek olan Samsun Büyükşehir Belediyemize ve Havza Emniyet Müdürlüğümüze teşekkür ederim.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344