Havza Belediyesi meclisi 2021 yılı ilk toplantısı yapıldı

Havza Belediye Meclisi 2021 yılının ilk olağan toplantısını olan Ocak ayı meclis toplantısı gerçekleştirdi Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in başkanlığında gerçekleştirildi.

Havza Belediyesi meclisi 2021 yılı ilk toplantısı yapıldı

Havza Belediyesi Meclis Salonunda gerçekleştirilen toplantıda konuşan Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir;"2020 yıl tüm dünya ve ülkemizde pandemi etkisinde geçti. Bizlerde hem pandemi ile mücadele hem de halkımıza hizmet için çalışmalarımıza devam ettik. İnşallah 2021 yılında pandemi sürecinin geride kaldığı ve hizmetlerimize devam edeceğimiz bir yıl olacak. İnanıyorum ki 2021 ilçemiz için güzel bir yıl olacak. Havza OSB’de çarklar dönmeye başladı ve yatırımcılar istihdamı arttıracak yatırımlarına devam ediyor. Yine sondaj çalışmalarımız olumlu sonuçlandı. 2021 yılının ilçemize, Samsunumuza, Ülkemize ve halkımıza hayırlar getirmesini Cenabı Mevla'm dan dilerim.” dedi.
Toplantı gündem maddelerinin  görüşülmesi ile sona erdi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344