banner341

Havza'da Maske Denetimi Sıklaştı

Samsun’un Havza ilçesinde Kaymakam Metin Yılmaz ve Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’in katılımı ile kovit 19 tedbirleri kapsamında denetimi ve farkındalık çalışması yapıldı.

Havza'da Maske Denetimi Sıklaştı ABONE OL

İlçenin işlek caddelerinden Şehit Hasan Aktar Caddesinde gerçekleştirilen denetimlerde Havza Kaymakamı Metin Yılmaz ve beraberindekiler esnaflar ve vatandaşlar ile sohbet ederek Kovid-19, maske kullanımı, sosyal mesafe ve uyulması gereken tedbirler hakkında bilgiler verdi.
Havza Kaymakamı Metin Yılmaz; ““HES kodu, sosyal mesafe ve maske artık hayatımızın birer gerçeği. Kurallara uymak hem kendi hem de yakınlarımızı korumak adına önemli.” Dedi.
Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, ““Bizler üzerimize düşeni sonunda kadar yapacağız. Halkımızın da bizlere alınan tedbir kararlarına uyarak destek vermeleri önemli. Bu iş toplumun sadece bir tarafının yapacağı mücadele ile bitmez. Bu sıkıntının bir an evvel atlatılması için top yekun mücadele önemli.” dedi.
Denetime İlçe Emniyet Müdür Vekili Komiser Mustafa Balcı, İlçe Jandarma Komutanı Astsubay Özkan Parlak, İlçe Sağlık Müdürü Nevin Vural ile emniyet ve zabıtalar da katıldı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4