Havza Muhtarlarından Büyükşehir’e Ziyaret

Havza Muhtarları Derneği Başkanı ve Yönetim Kuruluüyeler Samsun Büyükşehir Belediyesini ziyaret ederek Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Demir ve daire amirlerini ziyaret ettiler.

Havza Muhtarlarından Büyükşehir’e Ziyaret ABONE OL

Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar ve Havzalı muhtarlar ilk olarak Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir makamında ziyaret ettiler.

Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile bir araya gelen muhtarlar hayırlı olsun dileklerini ilettiler. Demir ise ziyaretten ötürü duymuş olduğu memnuniyet dile getirdi.

Ziyaretin Sonunda Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar  Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’e Havza Semaveri hediye etti.

Havzalı Muhtarlar Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir’in ardından , Büyükşehir Belediye Meclis Başkan Vekili Nihat Soğuk, Genel Sekreter İlhan Bayram, Saski Genel Müdürü Mehmet Yıldız, Saski Genel Müdür Yardımcısı Cihan Güler ve Muhtarlıklar Daire Başkanı Eyüp Çakır’ı makamlarında ziyaret ederek hayırlı olsun temennisini ilettiler.

Ziyaretler sonrası bir açıklama yapan Havza Muhtarları Derneği Başkanı Ahmet Çavdar; “Havza Muhtarları Derneği olarak yapmış olduğum ziyaretlerde hayırlı olsun temennimizi ilettik. Görüşmelerimizde kırsal mahallelerimizden sorunlarını dile getirdik. İnşallah çözüm noktasında ilçemiz adına olumlu sonuçlar alacağız. Sayın Başkanımız Mustafa Demir’e ve daire başkanlarımızın yakın ilgisine çok teşekkür ediyoruz” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4