banner341

Havza TSO Başkanı Acar ve TSO Meclis Başkanı Başaran Genel Kuruluna katıldı

Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO )Başkanı Başkanı Erkan Acar ve Havza TSO Meclis Başkanı Mustafa Başaran TOBB 76.-77. Genel Kuruluna Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nin (TOBB) 76.-77. Genel Kurulu, Covid-19 tedbirleri nedeniyle elektronik ortamda gerçekleştirildi.

Havza TSO Başkanı Acar ve TSO Meclis Başkanı Başaran Genel Kuruluna katıldı ABONE OL

TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu, Genel Kurul sonrası sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “81 il ve ilçelerden katılan tüm delegelerimize teşekkür ediyorum. Yapılması gereken çok iş var! Oda ve Borsalarımızla birlikte üyelerimizin sıkıntılarını takip etmeye, dile getirmeye ve çözüm üretmeye devam edeceğiz” dedi.

Genel kurulda daha sonra gündem maddeleri görüşüldü.

Genel Kurula Havza TSO’yu temsilen Havza Ticaret ve Sanayi Odası (TSO )Başkanı Başkanı Erkan Acar, Havza TSO Meclis Başkanı Mustafa Başaran ve Havza TSO Genel Sekreteri Arif Altun katıldılar.

Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar, TOBB’un 76. Ve 77. Genel Kurullarının  sonuçları itibari ile hayırlara vesile olmasını dileyerek; “İlçemizi ülkemiz için önemli bir kurumun genel kurulda görev almak gurur verici. Genel kurul sonuçları itibari ile inşallah ülkemize hayırlı olsun.” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4