Havza’da Cumhur İttifakından Esnaf Odaları Başkanlarına Ziyaret

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Ak Parti Havza İlçe Başkanı Kadir Kayan ve MHP İlçe Başkanı Ferhat Gültekin’den oluşan heyet genel kurul sürecini tamamlayan Havza Madeni İşler Kalaycılar ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odası ile Havza Bakkal Bayii ve Manavlar Esnaf Odası ziyaret ederek “Hayırlı Olsun” dileklerini ilettiler.

Havza’da Cumhur İttifakından Esnaf Odaları Başkanlarına Ziyaret

Ziyaretler kapsamında ilk olarak Havza Bakkal Bayii ve Manavlar Esnaf Odasını ziyaret ederek burada yeni başkan seçilen Vahit Yılmaz ile görüşen heyete Yılmaz hayata geçireceği projeler hakkında bilgiler vererek ziyaretlerinden ötürü teşekkür etti.

Heyet daha sonra Havza Madeni İşler Kalaycılar ve Marangozlar Esnaf ve Sanatkarlar Odasını ziyaret ederek burada oda başkanı Cesur Şahin ile görüştüler.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir oda ziyaretlerinde yapmış olduğu konuşmalarda her iki başkan’da görevlerinde başarılar dileyerek; “Hepimizin ortak amacı Havza’ya hizmet etmek. Bunun için her zaman birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmemiz. İlçemiz için yapılacak olan işbirliği ilçemize daha güçlü şekilde hizmet etmek demektir. Genel kurul sürecini tamamlayan değerli başkanlarımıza görevlerinde başarılar dilerim.” Dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344