İlkadım Belediyesi Halkın Sağlığı için Hijyeni Elden Bırakmıyor

İlkadım Belediyesi, halk sağlığını korumak adına korona virüsüne yönelik aldığı tedbirleri harfiyen uyguluyor. Başkan Necattin Demirtaş’ın talimatıyla kent merkezinde solüsyonlu taziykli yıkama ve dezenfekte işlemleri düzenli olarak sürdürülüyor.

İlkadım Belediyesi Halkın Sağlığı için Hijyeni Elden Bırakmıyor

Dünya Sağlık Örgütü tarafından küresel salgın ilan edilen korona virüsü salgını kapsamında ülke genelinde sıkı tedbirler alınıyor. Korona virüs salgınından vatandaşlarını korumak adına âdete seferberlik ilan eden İlkadım Belediyesi, şehir merkezinde dezenfektasyon çalışmalarını sürdürüyor. Başkan Demirtaş’ın talimatıyla gece gündüz mesai yapan belediye ekipleri; açık alanlardaki banklar, ATM’ler, çöp kovaları ve konteynerleri ortak yaşam alanları düzenli olarak dezenfekte ediyor.

“Kurumların dezenfektesi yapılıyor”

Bunların yanı sıra;  Sağlık İşleri ekipleri belediye hizmet binası ve kamu araçlarını, kaymakamlık, camiler, İLKEM eğitim merkezi ve daha birçok kurum da dezenfekte çalışmalarının yanısıra ana caddeler, bulvarlar ve meydanlarda solüsyonlu taziykli işlemleri gerçekleştiriliyor.

"Birlik ve beraberlik içerisinde bu günleri atlatacağız"

İlkadım  Belediye Başkanı Necattin Demirtaş, koronavirüse karşı mücadeleyi mesai mefhumu gözetmeden sürdürdüklerini ve birçok ilave tedbirler aldıklarını söyledi. İlçemizde tüm hizmet noktalarımızda temizlik ve dezenfeksiyon çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Üzerimize düşen tüm önlemleri alarak vatandaşlarımızın sağlığı için çalışmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımız lütfen tüm uyarıları dikkate alsın. Birlik ve beraberlik içerisinde bu günleri atlatacağımıza yürekten inanıyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344