İlkadım Belediyesi Zabıta Ekipleri ile Toplantı Yaptı

İlkadım Belediye Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Zabıta Müdürlüğü personeli ile koordinasyon ve değerlendirme toplantısı yaptı.

İlkadım Belediyesi Zabıta Ekipleri ile Toplantı Yaptı

Başkan Yardımcısı Bayraktar,” Kanunların bize verdiği yetkiyle halkımıza eşit miktarda hizmet vermeye çalışacağız.  Hepimiz en verimli şekilde çalışmak zorundayız” dedi.

İlkadım Belediyesi Çok Amaçlı Salonu’nda gerçekleştirilen toplantıda Zabıta Müdürlüğü’nün yapacağı çalışmalar planlanarak, vatandaşlardan gelen istek ve öneriler değerlendirildi. Personelin kurum içi görev ve sorumluluklarının da masaya yatırıldığı toplantıda Başkan Yardımcısı Ramazan Bayraktar, Sizler belediyemizin halka bakan yüzüsünüz. Ben hepinize güveniyorum. Bu şehrin düzeni bize emanet edildi. Görevlerimizi yaparken adaletli olmalı ve kimsenin hakkını kimseye geçirmemeliyiz diyerek “iş disiplini” ve “sorumluluk bilinci” vurgusu yaptı.

Toplantının sonunda zabıta personelinin görüş ve önerilerini not eden Başkan Yardımcısı Bayraktar, zabıtalara görevlerinde başarılar diledi.
 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344