banner341

Kavak'taki O Tesis Yakında Hizmete Açılıyor

Kavak’ta kısa süre önce yapımına başlanılan tesisteki çalışmalar hızla devam ediyor.

Kavak'taki O Tesis Yakında Hizmete Açılıyor ABONE OL

Üzücü bir kaza sonucu Güven Gölet’indeki yanan tesisin yerine daha iyisini yapmak için kolları sıvayan Kavak Belediyesi ekipleri olumsuz hava şartlarına rağmen tesisi kısa süre içerisinde hizmete açmak için çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor.

Tesis alanında incelemelerde bulunan Kavak Belediye Başkanı İbrahim Sarıcaoğlu; “Tesisimizin çok daha güzelini yapabilmek için çalışmalarımızı hızlandırdık. Tesisimiz kısa süre içerisinde hizmete açılacak” dedi. Hemşehrilerimiz En İyisine Layık Sarıcaoğlu; “Görev süremiz boyunca ilçemiz için bir şeyler yapmaktan ziyade en güzelini yapmak için çalışmalar yaptık. Sırf insanların gözünü boyamaktan ziyade vatandaşlarımıza kalıcı hizmetler yapabilmek adına çalışmalar yürüttük. Güven Gözetimimizde ki eski tesisimiz üçüzü bir kaza sonucu yandı. Zaman kaybetmeden çok daha iyisini ve güzelini yapmak için kolları sıvadık. Ekibimiz hava şartlarının olumsuzluğuna rağmen gecesini gündüzüne katıp çalışmalarına devam ediyor. Güven Göleti Mesire alanımız çok kısa süre içerisinde vatandaşlarımızın hizmetine açılacaktır” dedi. Sarıcaoğlu konuşmasına şu şekilde devam etti; “İlçemizde dört bir koldan çalışmalar yürütülüyor.

Gerek şehir merkezimizde gerekse köylerimizde tüm ekiplerimiz kış önceci çalışmalarını sürdürüyor. Fen İşlerine bağlı personelimiz ekipler halinde ilçemizde çalışmalarını devam ettiriyor. Gerek temizlik, gerek yol ve gerekse alt yapı konusunda tüm ekiplerimiz seferber durumundadır. Kavak artık hak ettiği değere kavuşuyor. Kavak artık hizmette altın çağını yaşıyor. Büyük hedeflerle çıktığımız bu yolda rabbim hizmet konusunda yüzümüzü yere eğdirmedi. Her türlü imkanı kullanarak diğer kurumlarımızdan ilçemize birşeyler alıp ilçemizi çok daha iyi noktalara getirmenin mutluluğunu yaşıyoruz” ifadelerinde bulundu.

Güncelleme Tarihi: 08 Kasım 2017, 13:48
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4