Kızılay’dan Havza Kaymakamı Nayman’a ziyaret

Türk Kızılay Havza Temsilciliği Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu Havza Kaymakamı Cengiz Nayman'ı ziyaret etti.

Kızılay’dan Havza Kaymakamı Nayman’a ziyaret

Havza Kaymakamı Nayman’ın makamında gerçekleşen ziyarette Havza Temsilciliği Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu, Havza Kaymakamı Cengiz Nayman’a çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Türk Kızılay Havza Temsilciliği Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu Nayman’a hayırlı olsun temennilerini ileterek; “Türk Kızılayı Havza Temsilciği olarak İlçe Kaymakamlığımız ile birlikte yapılabilecek tüm çalışmalarda yer almaya hazırız. Yapılan her hizmet ihtiyaç sahibi halkımız için. İnşallah ilçemizin için hep birlikte  çalışmalarımıza devam edeceğimizi. Sayın Kaymakamımıza görevinde başarılar dilerim.” Dedi.

Havza Kaymakamı Cengiz Nayman ziyaretinden dolayı Türk Kızılay Havza Temsilciliği Koordinatörü Ömer Faruk Çörekçioğlu'na ve diğer Kızılay görevlilerine  teşekkür ederek; “Kızılay sadece ülkemizde değil dünyada yardıma ihtiyaç duyan tüm ihtiyaç sahipleri için önemli hizmetler yapan bir kurum. Bu bağlamda her zaman Kızılay’ın yanındayız.”dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344