LÖSEV et ve et ürünleri yardımlarını sürdürüyor

LÖSEV, kayıtlı hastalarına her çeşit desteği ulaştırmak için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Hastalık tedavisinde protein olmazsa olmaz! İşte bu yüzden iyi kalite protein kaynağı olan kırmızı et dağıtımları yıl boyunca düzenli olarak hasta ve ailelerine iletiliyor.

LÖSEV et ve et ürünleri yardımlarını sürdürüyor ABONE OL

LÖSEV’in Kurban Bayramına Kadar Dağıtım Hedefi 30 Bin Aileye Ulaşmak… 
Kurban Bayramında kabul ettiği vekâleten bağışları, dini usullere göre göre kestiren LÖSEV yılın 12 ayı boyunca hastalarına ve ailelerine et ve et ürünleri yardımlarını sürdürüyor…
Lösemi ve kanser tedavisi gören çocuk ve yetişkinlerin iyileşmesi için protein ağırlıklı beslenmeleri çok önemli. Bu nedenle LÖSEV, 12 ay boyunca kayıtlı hastalarına kırmızı et yardımını sürdürüyor. En kaliteli protein kaynağı olan et ve et ürünleri hastaların beslenmesinde çok önemli bir yere sahip. Özellikle lösemide et ve et ürünleri tüketerek sağlıklı beslenen hastalar bu zorlu tedavi sürecini daha kolay atlatıyorlar.
 2019 Mayıs ayında 8500’e hasta ve ailesine kırmızı et yardımı yapan LÖSEV, 2019 Nisan ayından bu yana Türkiye genelinde 14 Bin aileye et yardımı ulaştırıldı.  

Aralarında Samsun’unda bulunduğu 44 İlde, 20 Günde Hedef Binlerce Aile…
Et dağıtımlarına hız kesmeden devam eden ve Haziran sonunda 44 farklı ilde 3 Bin 500 aileye et yardımı yapan olan LÖSEV, 20 gün sonunda 50’den fazla il/ilçede binlerce hastamızla bir araya gelerek protein açısından değerli/kaliteli kırmızı et ve et ürünlerini elden teslim edecektir.

Dağıtımlar Kapsamında 18 Temmuz Günü Samsun’da ki LÖSEV Aileleri ile buluşan ve ailelere ürünleri teslim eden LÖSEV, bundan sonrası içinde yine ailelerini desteklerle buluşturmaya devam edecek…

HER KURBAN LÖSEMİLİ ÇOCUKLARA CAN”
Bizlere www.losev.org.tr web sayfamızdan,   tüm kurumsal bankaların bağış ekranları aracılığıyla ve ofisimizi ziyaret ederek nakit veya kredi kartı ile bağışlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.
Samsun LÖSEV ŞUBESİ
Adres: İstasyon Mah. Saadet Cad. no:108 İlkadım / Samsun

 

Güncelleme Tarihi: 19 Temmuz 2019, 08:32
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4