banner341

Milletvekili Köktaş’tan Babalar Günü Mesajı

K Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, “Babalar Günü” dolayısıyla bir kutlama mesajı yayımladı. Milletvekili Köktaş mesajında şu sözlere yer verdi: “Ailenin temel direği olarak görülen babalar, aile değerlerimizin korunmasında, adalet, paylaşma, sorumluluk, sevgi, saygı, otorite gibi hayati değerlerin kuşaktan kuşağa aktarılmasında belirleyici bir rol üstlenmektedir.

Milletvekili Köktaş’tan Babalar Günü Mesajı ABONE OL

kaçınmayan, yüreklerindeki sevgi ve şefkati karşılıksız veren babalar, evlatlarını geleceğe güvenle hazırlamak için ellerinden gelen tüm gayreti sarf etmektedir.

Hayatı boyunca maddi manevi bütün imkanlarını ailesi için seferber eden, tecrübeleriyle her zaman yol gösterici olan babaların sadece bu anlamlı günde değil, her zaman gönüllerinin hoş tutulması, saygı ve sevginin en güzel şekilde gösterilmesi gerekiyor. 

Bu anlamda Babalar Günü'nün, tüm bireylerin, aile içinde saygın bir yeri bulunan babaları, hatırlamaları onların gönüllerini almaları ve içindeki sevgi ve saygı bağlarının gelişmesine yardımcı olacağına inanıyorum. 

Bu duygular içinde ailesi için maddi ve manevi tüm imkânları sonuna kadar seferber eden, yaşama tecrübeleriyle bizlere her daim yol gösteren tüm babalarımızın "Babalar Günü"nü kutluyor, aileleriyle birlikte sağlık, mutluluk, huzur ve bereket dolu bir ömür temenni ediyor, ahirete intikal eden babalarımıza da Allah'tan rahmet diliyorum"

 

Güncelleme Tarihi: 17 Haziran 2019, 13:34
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4