Muhtarlardan Başkan Genç'e teşekkür

Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret eden muhtarlar bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür etti. Muhtarlar, "Başkanımız ne istesek yerine getirdi" derken, Başkan Genç de, "Canik'i ortak akılla yönettik" dedi.

Muhtarlardan Başkan Genç'e teşekkür ABONE OL

Canik'te görev yapan muhtarlar, Başkan Osman Genç'i ziyaret ediyor. Hemen hemen her gün muhtarları makamında ağırlayan Başkan Genç, "Şehrimizin seçilmiş insanları muhtarlarımızla her zaman uyum içinde çalıştık. Ortak akılla Canik'i Türkiye'nin gözbebeği ilçesi yaptık" dedi. Genç'e bugüne kadar verdiği hizmetlerden dolayı teşekkür eden muhtarlar da, bugüne kadar hizmet noktasında hiç bir sıkıntı yaşamadıklarını belirterek, her mahallede Canik Belediyesi'nin eserlerinin görülebileceğini söyledi.

ORTAK AKILLA YAPTIK
Kendisini ziyaret eden muhtarlarla sohbet eden ve onları dinleyen Başkan Genç, "Hayata geçirdiğimiz onlarca projeyi önce halkımızın desteğiyle, sonrasında ise muhtarlarımız başta olmak üzere, sivil toplum kuruluşlarıyla birlikte hareket ederek, ortak akılla yaptık. Bizim için muhtarlarımız her zaman önemli olmuştur. Onlar bizimle halkımız arasında çok değerli bir köprüdür. Bu nedenle muhtarlarımıza önce çalışma ofisleri yaptık, modern bir bina kazandırdık, hizmetlerin hızlı yürümesi adına laptop dağıttık" dedi.

KAPISINI AÇIK TUTTU
Bugüne kadar ilçeye yapmış olduğu hizmetlerden dolayı Başkan Genç'e teşekkür eden muhtarlar da, "Canik'te bugüne kadar başkanımıza ulaşma noktasında hiç bir sorun yaşamadık. Başkanımız her zaman içimizde oldu ve kapılarını bizlere her zaman açık tuttu. Ne zaman ne istesek başkanımız yerine getirdi. Daha önce eski olan bütün okul ve camilerimiz ile çevreleri yenilendi. Mahallelerimize çocuklarımız için sıbyan mektepleri, spor tesisleri, kadınlarımız için hanım konakları yapıldı. Bu eserlerin ilçemize kazandırılmasında başkanımızın emeği çok büyük. Kendisine teşekkür ediyoruz" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4