Piazza’da LEGO Festivali Devam Ediyor

Çocuklar, Lego’nun Renkli Dünyasını Araladı Samsunlu çocuklar, Piazza’nın LEGO Festivali’yle, tatilin tadını çıkarıyor.

Piazza’da LEGO Festivali Devam Ediyor ABONE OL

SAMSUN/ Samsun Piazza Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nin, çocuklar için düzenlediği Lego Festivali devam ediyor. 

Samsunlu çocuklar, farklı konseptlerde ve rengarenk binlerce parçasıyla her çocuğun en eğlenceli oyuncağı olan LEGO ile unutulmaz tatil anıları biriktiriyor.

60 yıldan fazladır üretilen ve sürekli kendini yenileyen, her devrin vazgeçilmez oyuncağı LEGO, Samsunlu çocuklara keyifli bir yaz tatili hediyesi sunuyor. 

Piazza’nın etkinlik alanında, LEGO Duplo, LEGO City, LEGO Friends ve LEGO Ninjango temalarıyla kurulan özel platformda, çocuklar yaş ve ilgi alanlarına uygun konseptlerdeki oyuncaklarla, hem hayal dünyalarını hem el becerilerini geliştiriyor. 

Çocuklar, LEGO Duplo ile eğlence ve gelişim dolu yapım dünyasına adım atarken, LEGO City ile günlük yaşamda gördükler tüm ikonik modellerle, aksiyon, mizah ve cazibe dolu bir şehir kurmanın heyecanını yaşıyorlar.  

Birçok sevimli hayvanın bulunduğu güzel bir şehirde yaşayan 5 yakın arkadaşın maceralarını konu alan LEGO Friends’i tercih eden çocuklar ise hayal güçlerini geliştiren, eğlenceli birçok aksesuarla yaratıcı detaylar oluşturuyorlar. 

Minik ziyaretçiler, LEGO Ninjango temasında da cesur bir ninja ekibinin dünyalarını yıkmaya çalışan düşmanlara karşı savaştıkları çizgi dizi serisi üzerine kurulu setle, heyecan verici bir deneyim yaşıyorlar.

Her gün saat 13.00-20.00 saatleri arasında gerçekleştirilen LEGO Festivali’ne 4 yaş üstü çocuklar katılabiliyor.

Çocuklara, geliştirebilecekleri bir ilham dünyasının kapılarını aralayan LEGO Festivali, 23 Haziran Pazar gününe kadar  devam edecek.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4