Salıpazarı Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Koronavirüs tedbirleri nedeni ile SASKİ Konferans Salonunda yapılan meclis toplantısında alınan korona tedbirleri dikkat çekti. Toplantı öncesi meclis üyelerinin ateşi ölçüldü, dezenfektan ve maske dağıtıldı.

Salıpazarı Belediyesi Haziran Ayı Meclis Toplantısı yapıldı

Toplantı esnasında sosyal mesafe kuralı ihmal edilmedi. Belediye meclisi gündemindeki konuları görüşmek üzere Belediye Başkanı Halil Akgül’ün başkanlığında yapıldı. Toplantıya eksiksiz katılan meclis üyeleri gündemdeki maddeleri oy birliği ile kabul edildi.

ÖNEMLİ MADDELERİN ÜZERİNDE DURULDU
Salıpazarı Belediye Meclisinin bu ayki toplantı gündeminde 2019 yılı Denetim faaliyet ile kesin hesabının görüşülmesi, daimi encümen seçimi ve norm kadro cetvellerinin görüşülmesi gibi maddeler vardı. Belediyenin 2019 yılı faaliyet raporunun görüşülmesinde yasa gereği toplantıyı meclis birinci Başkan vekili meclis üyesi İbrahim Yılmaz yönetti. Yapılan gizli oy açık tasnif sonucu bir yıl görev yapacak Daimi Encümenliklerine Ak Parti Meclis üyeleri Emine Dağlıoğlu ve Hakan Şahin seçildi.

‘PANEDEMİ NEDENİYLE ARA VERMİŞTİK’ 
Toplantı sonunda kısa bir değerlendirme yapan Salıpazarı Belediye başkanı Halil Akgül ,“3 aradan sonra ilk defa bir meclis toplantısı gerçekleştirdik. Pandemi nedeni ile iptal edilen Belediye Meclis Toplantıları yayınlanan genelge gereği ve alınan tedbirlere uyularak bu ay yapılmaya başlandı. Meclis toplantımızın ve alınan kararların sonuçları itibariyle ilçemize hayırlı olmasını temenni ediyorum” dedi.
Köksal ÖNER

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2020, 12:28
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344