Salıpazarı İlçesi'nde enerji nakil hatları yer altına alındı

Geçmiş yılarda bir kısmı yer altına alınan elektrik kablolarının geri kalan kısımlarında Yeşilırmak Elektrik Dağıtım Şirketi (YEDAŞ) ekipleri tarafından çalışmalar başlatıldı.

Salıpazarı İlçesi'nde enerji nakil hatları yer altına alındı

Salıpazarı İlçesi'nde, uzun yıllardır kullanılan ve yağışlı ve rüzgarlı havalarda kesintilere yol açabilen elektrik telleri, trafo gibi önemli elektrik malzemeleri de değiştiriliyor. Bu kapsamda Yedaş ekipleri Salıpazarı İlçesi Yavaşbey Mahallesinde enerji nakil hatlarını yer altına aldı. 
Çalışmalar nedeni ile bozulan yollar Salıpazarı Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğünce yeniden yapılıyor. Belediye Başkanı Halil Akgül yapılan çalışmalar nedeni ile Yedaş’a teşekkür etti. Başkan Akgül, “Yavaşbey Ali Osman Mahallemizde enerji nakil hatları yer altına alındı. Hem görüntü kirliliği giderildi hem de daha güvenli hale geldi. 
Yapılan çalışma ve kazı nedeniyle bozulan yollarımızı belediye olarak sıfırdan yapıyoruz. Ekiplerimiz Yedaş’ın ardından hemen kilitli parke ile Ali Osman Mahallemizin yollarını yeniden yapıyor. Emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi. 

Güncelleme Tarihi: 25 Aralık 2020, 14:59
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344