Salıpazarı'na Gençlik ve Spor Bakanı'ndan Müjde

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül, Ankara ziyaretleri kapsamında Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti.

Salıpazarı'na Gençlik ve Spor Bakanı'ndan Müjde

Salıpazarı İlçesinde devam eden ve planlanan projelerin takibi için Ankara’ya giden Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül Ak Parti Samsun Milletvekili Fuat Köktaş, Çarşamba Ak Parti İlçe başkanı Taner Özden,Çarşamba Belediye Başkanı Halit Doğan ve Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar’la birlikte Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nu makamında ziyaret etti. 

Ziyarette Gençlik ve Spor Bakanı Mehmet Muharrem Kasapoğlu Salıpazarı’na Gençlik Merkezi yapılacağının müjdesini verdi. 

Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül ise  “Samsun’da Gençlik Merkezi olmayan ilçelerden biriydik.Gençlik ve Spor Bakanımız Sayın Dr.Mehmet Muharrem Kasapoğlu’nun bu müjdesi ile gençlerimizin geleceği için büyük önem arz eden bir eksiğimiz daha tamamlanmış olacaktır.Salıpazarı’mıza ve gençlerimize hayırlı olsun. Gençlik ve Spor Bakanımıza şükranlarımı sunuyorum”dedi. 

Başkan Akgül, ayrıca katkılarından dolayı da Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, Samsun Milletvekili Fuat Köktaş'a teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 05 Kasım 2020, 13:21
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344