Salıpazarı'nda Potansiyel Var

Ak Parti Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı Salıpazarı Yerel Eylem Grubu Derneğini ziyaret etti.

Salıpazarı'nda Potansiyel Var

Bir dizi ziyaretler için Salıpazarı’na gelen Ak Parti Milletvekili Kırcalı, İlçe Başkanı İsmail Yaman ve Salıpazarı Belediye Başkanı Halil Akgül’le birlikte Yerel Eylem Grubu Proje Ofisini ziyaret etti. 

Dernek Başkanı Hakan Şahin ve Proje Müdürü Ertuğrul Öztürk’le görüşen Kırcalı, Salıpazarı’nın büyük bir turizm potansiyeline sahip olduğunu söyledi. 

Kırcalı burada yaptığı açıklamada, “Salıpazarı ilçemiz özellikle turizm alanında son birkaç yılda önemli yatırımlar yaptı. Tesisleşme ve doğa turizmi alanında büyük bir potansiyele sahip. Yerel Eylem Grubu Derneğinin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalarından dolayı da kendilerini tebrik ediyoruz” dedi. 

Proje Müdürü Ertuğrul Öztürk ise YEG’in projeleri ve çalışmaları hakkında Milletvekili Kırcalı’ya bilgi verdi. 

Öztürk; ilçenin kalkınma stratejisini 2 yıllık bir zamana yaydıklarını ifade ederek, “ ilçemizde turizmin ve tarımın gelişmesi için gerekli adımları attık. Önümüzdeki yaza kadar birçok projemizi hayata geçireceğiz” dedi. 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344