SAMKON’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e davet

Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Konfederasyonu (SAMKON) Genel Başkan Vekili ve Samsun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu (SAMDEF) Genel Başkanı Metin Şenel ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e SAMKON tarafından düzenlenen Samsun Tanıtım Günlerine davet etti.

SAMKON’dan Havza Belediye Başkanı Özdemir’e davet

SAMKON Genel Başkan Yardımcısı ve SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel ve beraberindekiler Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’i makamında ziyaret ederek bu yıl 12  - 15 Mayıs tarihleri arasında İstanbul Yeni Kapı Miting alanında düzenlenecek olan Samsun Tanıtım Günlerine davet ederek yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

SAMKON Genel Başkan Yardımcısı ve SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel dört gün sürecek olan Samsun Tanıtım Günlerinde Samsun’u en iyi şekilde tanıtmak için özverili bir şekilde çalıştıklarını belirterek; “Pandemiden sonra düzenleyeceğimiz bu Samsun Tanıtım Günlerinde ilimizi tanıtmak adına elimizden gelenin en iyisi yapacağız. Kaplıcaları ile ünlü ilçemiz Havzamızın bizlerin yanında olması bizlere ayrıca güç verecektir.”dedi.

Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ise düzenlenecek olan tanıtım günlerinin hayırlı olmasını temenni ederek; “SAMKON tarafından düzenlenen tanıtım günleri ilçemizin ve ilimizin tanıtımı için önemli bir fırsat. Yapılacak tanıtımlar ile ilimize ve ilçemize artı katacaktır. Sizlere çalışmalarınızda başarılar diler, nazik davetiniz için teşekkür ediyorum.” Dedi.

Ziyaretin sonunda  SAMKON Genel Başkan Yardımcısı ve SAMDEF Genel Başkanı Metin Şenel, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir’e Samsun Tanıtım Günleri davetiyesini takdim etti.

Güncelleme Tarihi: 20 Nisan 2022, 17:41
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344