banner341

Samsun'da şehitler için mevlit okutuldu

AK Parti Samsun İl Başkanlığı tarafından Miraç Kandili vesilesiyle Büyük Camii'de düzenlenen programda şehitler için Mevlid-i Şerif okutuldu.

Samsun'da şehitler için mevlit okutuldu ABONE OL

AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, İl Başkan Yardımcıları, İl Yönetim Kurulu Üyeleri, İlkadım İlçe Başkanı Dursun Mücahit Erbin, Atakum İlçe Başkanı Abdülkadir Köstek, İl Gençlik Kolları Başkanı Mücahit Yılmaz ve vatandaşların katıldığı programda tüm şehitlerimiz için İl Müftüsü Seyfullah Çakır ve Büyük Camii İmam Hatip'leri tarafından Kur'an-ı Kerim tilaveti ile Mevlid-i Şerif okundu, dualar edildi. 

Şehitliğin inancımıza göre en büyük makamlardan biri olduğunu belirten AK Parti Samsun İl Başkanı Ersan Aksu, "Şehitlerimiz ve gazilerimiz tarihe altın harflerle geçecek ve asla unutulmayacak nice zaferler kazanmıştır. Ezanı, bayrağı, vatanı için gözlerini kırpmadan şehadate koşan tüm şehitlerimize minnettarlığımızı ifade etmek istiyorum. Her fırsatta şehitlerimizn bizlere emaneti olan aileleri ile bir araya geliyoruz. Bazen evlerinde ziyaret ediyoruz, bazen de telefonda sohbet ederek dertleşiyoruz. Bugün burada mübarek gecede ellerimiz semaya şehitlerimiz için kalktı. Tüm şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum."

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4