Sandıkçı, Canik Gönül Belediyeciliği İle Şenlenecek

Yerel seçimlere bir hafta kala çalışmalarına hız veren Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, yoğun çalışma temposuna devam ediyor. Sabahın erken saatlerinde başladığı seçim çalışmaları, gecenin geç saatlerine kadar sürüyor. Canik’te yaşayan vatandaşların gönüllerine dokunmayı ilke edinen Sandıkçı, seçimden sonra da gönüllere dokunmaya devam edeceğini belirtti.

Sandıkçı, Canik Gönül Belediyeciliği İle Şenlenecek ABONE OL

Gelecek Vizyonumuz: Gönül Belediyeciliği
Kuzey Yıldızı Mahallesinde yapılan Seçim İrtibat Bürosu açılışında konuşan Sandıkçı, “17 yıldır Türkiye’yi adım adım ileriye taşıyan kadrolarımız, şimdi Cumhur ittifakı ile daha güçlü hale gelmiştir. Gönül belediyeciliği bizim işimiz. Daha çok gönüllere dokunarak hizmet için yarışacağız. İlçemizi daha ileriye götürmek için gelecek vadeden projeler tasarlayacağız.”
Canik’te Mahalleli Kültürü Artacak
Açılışı yapılan Seçim İrtibat Bürosuna gelişinde Kuzey Yıldızı Mahallesi sakinleri tarafından büyük bir coşkuyla karşılanan Cumhur İttifakı AK Parti Belediye Başkan Adayı İbrahim Sandıkçı, “Bizler dikey mimariye asla müsaade etmeyeceğiz. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ında sürekli dile getirdiği yatay mimariye önem vereceğiz. Böylece komşuluk ilişkilerinin daha sağlam olmasını sağlayarak, mahalle kültürünü yeniden oluşturmaya çalışacağız. Mahalle kültürünün artması ile insanların arasında ki ilişkilerin daha samimi olması sağlanacaktır.”

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4