Tekkeköy Belediyesi'nden miniklere bayram müjdesi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, minik çocukların bayramlıklarının ‘Hayır Çarşısı’nda beklediğini söyledi.

Tekkeköy Belediyesi'nden miniklere bayram müjdesi

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, Ramazan bayramı dolayısıyla minik çocuklar için hazırlanan bayramlıkların, Hayır Çarşısı’nda onları beklediğini belirterek, “Evlatlarımız hayır çarşısına giderek istedikleri rengarenk kıyafeti, giysiyi ve ayakkabıyı alabilecekler” dedi.

ONLARI BEKLİYOR
Bu bayramda da minikleri mutlu edeceklerini belirten Başkan Togar, “Yavrularımızın bayramlıkları her bayram olduğu gibi yine hazır. Her bayram olduğu gibi bu bayramda da evlatlarımızın tepeden tırnağa tüm bayramlık kıyafetleri hayır çarşımızda onları bekliyor. Kapanmadan dolayı evlatlarımız bayram sonrası hayır çarşısına giderek istedikleri rengarenk kıyafeti, giysiyi ve ayakkabıyı alabilecekler” ifadelerini kullandı.

BEREKET OLDU
Aş evinin de hizmetlerine aralıksız devam ettiğini belirten Başkan Togar, “Yılın 365 günü ihtiyaç sahibi ailelere iki öğün sıcak yemek ulaştıran ve pandemi döneminde de evlerinde karantinada olan vatandaşlarımıza sıcak yemek ulaştıran aş evimiz Ramazan ayı boyunca her akşam iftar sofralarına bolluk, bereket oldu” diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344