Tekkeköy Belediyesi'nin projeleri tek tek hayata geçiyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, ilçede gerçekleştirilecek projeleri açıklayarak vatandaşlara müjde üstüne müjde verdi.

Tekkeköy Belediyesi'nin projeleri tek tek hayata geçiyor

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar ile AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, ilçede gerçekleştirilecek projeleri yerinde inceleyerek vatandaşlarla bir araya geldi.
Başkan Togar ile Ağırlar, öncelikle Hamzalı Mahallesi Muhtarı Yaşar Yıldırım’ın davetine katılarak, mahallede yürütülecek çalışmaların programlamasını yaptı. Başkan Togar, yerinde incelemelerin ve tespitlerin yanında özellikle tarım ve hayvancılıkla uğraşan mahalle sakinlerinin tarlalarına gidebilmeleri için gerekli olan köprü sorununun bir an önce çözülebilmesi için de işlemleri başlatacaklarını açıkladı.

Ardından, ilçedeki 300 öğrencisi olan Hamzalı Gölceğiz Cumhuriyet İlk ve Ortaokulu’nun bahçesine yapılacak projenin de müjdesini veren Başkan Togar, “Öğrencilerimizin yanında Hamzalı, Gölceğiz, Ovabaşı, Kababürük ve Köprübaşı mahallelerimizdeki gençlerimizin ve evlatlarımızın vakit geçirip spor yapacakları halı saha ve oyun alanın yanında kamelya ve oturma alanları ile kent mobilyaları gibi diğer tüm donatılarıyla yediden yetmişe herkesin kullanacağı güzel bir yaşam alanını bu yaz ayı içerisinde yapma sözünü verdik” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 25 Mayıs 2021, 18:18
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344