banner341

Tekkeköy Belediyesi tüm imkanlarını vatandaşlar için seferber etti

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, koronavirüs sürecinde ekiplerin görevde olduğunu vatandaşa sınırsız destek verdiklerini söyledi.

Tekkeköy Belediyesi tüm imkanlarını vatandaşlar için seferber etti ABONE OL

Tekkeköy Belediyesi'nden vatandaşa sınırsız destek Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, koronavirüs sürecinde ekiplerin görevde olduğunu  vatandaşa sınırsız destek verdiklerini söyledi.
Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, koronavirüs sürecindee tüm imkanların vatandaşlar için seferber edildiğini, bu süreçte vatandaşlara sınırsız destek verildiğini belirtti.

ARALIKSIZ ÇALIŞMA
Koranavirüs denetimlerine yoğun bir şekilde devam ettiklerini belirten Başkan Togar, "Zabıta ekiplerimiz salgınla mücadele kapsamındaki denetimlerini aralıksız sürdürüyor. Halk pazarındaki tüm pazar tezgahlarını ziyaret eden ekiplerimiz denetimlerini yaparak gerekli tedbirleri ve uyulması gereken kuralları pazar esnafına ve vatandaşlarımıza iletiyorlar" dedi. 

İMKANLAR SEFERBER EDİLDİ
Sokağa çıkma kısıtlamalarında vatandaşların herhangi bir aksaklık yaşamamaları için her ayrıntıyı düşündüklerini belirten Başkan Togar, "Sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle gıda ihtiyacı olanlara, sıcak yemek ihtiyacı olanlara, ilaç ve eczane ihtiyacı olanlara, hastaneye gitmek için araç ihtiyacı olanlara belediye olarak destek vermek için tüm imkanlarımızı seferber ettik" ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4