banner324

Terme'de Kargucak yolu tamamlandı

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçede devam eden ve tamamlanan yol çalışmalarını inceledi. Başkan Kılıç, "Terme'ye en iyi hizmeti verebilmek için tüm gücümüzle sahadayız" dedi.

Terme'de Kargucak yolu tamamlandı ABONE OL
banner325

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, ilçede Samsun Büyükşehir Belediyesi ve Terme Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü'nün ortaklaşa yürüttüğü çalışma ile tamamlanan Kargucak-Muratlı Grup yolunda incelemelerde bulundu.

YOL YATIRIMLARIMIZ HIZLA DEVAM EDECEK
Beton yol, sıcak asfalt, sathi kaplama ve parke yapım çalışmalarıyla ilçe genelinde birçok yolda çalışmaların devam ettiğinin altını çizen Başkan Kılıç, "Evci, Dibekli, Sakarlı, Özyurt ve Kargucak Mahallelerimizde toplamda 17 bin 250 metrelik sathi kaplama asfalt yol çalışmalarımız tamamlandı. Geçmiş, Yukarı Taşpınar, Çanaklı, Bahçelievler, Taşpınar ve Yenicami mahallelerimizde ise toplamda 9 bin 350 metrelik sathi kaplama asfalt çalışması önümüzdeki günlerde başlayarak tamamlanacak. Hiçbir ayrım yapmadan ilçemizin tamamına hizmet götürmek için tüm ekiplerimiz seferberlik halinde çalışmalarını sürdürüyor. Vatandaşlarımızın mağdur olmaması için başladığımız tüm projeleri en kısa sürede tamamlayıp hizmete sunuyoruz. Merkez mahallelerimizden en uzak köylerimize kadar yatırımlarımız sürecek" dedi.

Güncelleme Tarihi: 15 Ekim 2019, 14:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner318

banner4

banner319

banner320