Terme'de Sorunlara Yerinde Tespit

Terme Kaymakamı Murat Zadeleroğlu ve Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, 'Halk Buluşmaları' programı kapsamında Ambartepe ve Örencik mahalle sakinleriyle bir araya geldi.

Terme'de Sorunlara Yerinde Tespit

Samsun'un Terme İlçesi'nde Kaymakam Murat Zadeleroğlu başkanlığından gerçekleştirilen 'Halk Buluşmaları' Terme'nin en uzak mahalleleri arasında yer alan Ambartepe ve Örencik Mahallelerinde gerçekleştirildi. Toplantıya Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Terme İlçe Karakol Komutanı Teğmen Furkan Öztürk, İlçe Müftüsü Recep Apaydın, kurum müdürleri, öğretmenler ve vatandaşlar katıldı.
 
ÇÖZÜM ÜRETMEK ÖNCELİĞİMİZ
Toplantının amacının kamu hizmetlerinin vatandaşlara en iyi şekilde sunulması ve görevli kamu görevlileriyle vatandaşların bir araya gelmelerini sağlamak olduğunu söyleyen Kaymakam Zadeleroğlu, "Vatandaşlarımızın her türlü sorunu ile ilgilenmek ve çözüm üretmek birinci önceliğimizdir. Bizler vatandaşımıza hizmet için buradayız. İlettiğiniz sorunların çözümünün takipçisi olacağız" dedi.


 
SORUNLARI YERİNDE TESPİT EDİYORUZ
Vatandaşların sorunlarını ve taleplerini tek tek dinleyerek not alan Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, “Sorunları yerinde tespit ederek, çözüm üretmek için bu toplantıları gerçekleştiriyoruz. Amacımız, ilçemizin kalkınmasını sağlamak. İlçemizdeki en ücra köşeye nasıl hizmet götürürüz diyerek hesaplarımızı buna göre yapıyoruz. Eksik olan, talep edilen hangi ihtiyaç varsa ilçemizin gelişmesi için gece gündüz çalışıyoruz. Biz sadece üzerimize düşen görevlerle yetinmiyoruz. Ama şuanda ilk önceliğimiz elzem ihtiyaçlarımız. Yol, su elektrik sorunları özellikle kırsal mahallelerimizde ilk önceliğimiz. Bu yükü kaldıracaksak meclis üyelerimizle, teşkilatlarımızla, sivil toplum kuruluşlularımızla, muhtarlarımızla ve hemşehrilerimizle birlikte çalışacağız” dedi.
 
Kaymakam Zadeleroğlu ve Başkan Kılıç toplantının ardından mahalle esnaflarını da ziyaret ederek, sorunlarını ve taleplerini dinledi. 

 

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4