banner341

Terme’de bayramlaşma töreni

Terme Belediye Başkanı Ali Kılıç, Ramazan Bayramının ilk günü belediye hizmet binası önünde gerçekleşen bayramlaşma programında, ilçe halkı ile bayramlaştı.

Terme’de bayramlaşma töreni ABONE OL

Belediye hizmet binası önünde gerçekleşen bayramlaşma programına Belediye Başkanı Ali Kılıç, siyasi parti temsilcileri, belediye meclis uyeleri, belediye başkan yardımcıları, sivil toplum kuruluşları ve kamu kurumlarının temsilcileri, mahalle muhtarları, belediye personeli, aileleri ve vatandaşlar katıldı.

ORTAK DEĞERİMİZ BAYRAMLARIMIZ
Belediye Başkanı Ali Kılıç, protokol ve vatandaşlarla tek tek tokalaşarak bayramlarını tebrik etti. Barış ve kardeşlik içinde nice bayramlara tekrar kavuşmayı dileyen Başkan Ali Kılıç, “Yaşamımızda önemli yeri bulunan, mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik duygularının güçlendirildiği, kırgınlıkların ve dargınlıkların unutulduğu, yardımlaşmanın, hoşgörünün, paylaşma ve dayanışma duygularının arttığı bayramlar, birlik ve beraberliğimizi simgeleyen ortak değerlerimizin başında gelmektedir. Ramazan Bayramının ülkemize daha fazla huzur ve refah getirmesini diliyorum.

Bu vesileyle vatanın birlik ve beraberliği için yürütülen mücadelelerde canlarını feda eden şehitlerimize Allah’tan rahmet yakınlarına, ailelerine ve Türk milletine başsağlığı, yaralı gazilerimize de Allah'tan acil şifalar diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4