banner433

Togar'dan Usta Öğreticilere Teşekkür

Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, pandemi dönemi boyunca yaptıkları üretimle ilçede maske sorunu yaşanmamasına sağlayan usta öğreticileri teşekkür etti

Togar'dan Usta Öğreticilere Teşekkür


Dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınına karşı vatandaşlar ve kurumlar önlemlerini artırırken, maske ve dezenfektan ürünlerine talep artış gösterince Tekkeköy Belediyesi bu ihtiyacı karşılamak için ücretsiz maske üretti. 

Belediye Başkanı Hasan Togar, belediyeye ait kültür merkezlerinin koronavirüs tedbirleri kapsamında kapatılmasıyla boşta kalan usta öğreticiler ve kursiyerlerle yapılan üretim sayesinde ilçede maske sıkıntısı yaşanmadığını söyledi.

Başkan Togar, Tekkeköy İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Yalçınkaya, Halk Eğitim Merkezi Müdürü Fatih Güngör ile birlikte pandemi sürecinde kamu kurum ve kuruluşların ihtiyacı olan maskelerin üretiminde görev yapan usta öğreticilerle bir araya geldi. Başkan Togar, gerçekleştirdikleri üretimle maske desteği sağlayan herkese teşekkür edip, plaket takdim etti.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344