Tonyalılar Derneği Canik Belediyesi'nde

Tonyalılar Derneği yönetimini ağırlayan Canik Belediye Başkanı Osman Genç, Samsun'un kültür zenginliği olan bir şehir olduğunu belirterek, "Samsun, burada yaşama kararı veren herkesin şehri. Dolayısıyla Samsun ortak paydamız" dedi.

Tonyalılar Derneği Canik Belediyesi'nde

Tonyalılar Derneği Başkanı Muhammet Bektaş ve yönetim kurulu üyeleri Canik Belediye Başkanı Osman Genç'i ziyaret etti. Bektaş ve dernek yöneticileriyle sohbet eden Başkan Genç, sivil toplum kuruluşlarının önemine vurgu yaparak, "Bugüne kadar şehrimizin yöneticileri olarak sivil toplum kuruluşları ile birlikte şehrimizin gelişmesi için var gücümüzle birlik ve beraberlik içerisinde çalıştık. Biliyoruz ki birlikten kuvvet doğar. Bu bakımdan sivil toplum kuruluşlarımızı önemsiyorum" dedi.

ŞEHRİN DİNAMİKLERİ
Farklı yerlerden gelinse de bu şehirde yaşayanların aynı şehrin havasını soluduğunu ifade eden Başkan Genç, "Şehrimizi daha ileriye götürmek için birlikte hareket etmemiz gerektiğine inanıyorum. Yani şehrin dinamikleri hep birlikte ortak akılla çalışmalıdır. Sivil toplum kuruluşlarımız da bu şehrin önemli dinamiklerindendir. Samsun, burada yaşama kararı veren herkesin şehri. Dolayısıyla Samsun ortak paydamız. Şehrimizin daha da büyümesine ve gelişmesine katkıda bulunmak için el ele, omuz omuza birlikte hareket etmeliyiz" diye konuştu.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4