banner341

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan Havza’da

Bir dizi inceleme için bölgede bulunan Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan Havza’da da incelemelerde bulunarak yetkililerden bilgiler aldı.

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Turhan Havza’da ABONE OL

Özel bir tesiste Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Vezirköprü Kaymakamı Kudret Kurnaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir, Vezirköprü Belediye Başkanı İbrahim Sadık Edis, Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar ve vatandaşlarca karşılandı.

Karşılamada Havza Belediye başkanı Sebahattin Özdemir Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a kılıç hediye etti.

Karşılama programından Bakan Turhan ve beraberindekiler Ankara Samsun Karayolu Organize Sanayi Bölgesi (OSB) üst geçidinde incemelrde bulundu.

Burada Bakan Turhan’a Havza Kaymakamı Metin Yılmaz, Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar tarafından Havza OSB üstgeçidi ile Havza OSB Demiryolu bağlantısı ile ilgili taleplerini aktararak bilgiler verdi.    

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan Havza Vezirköprü çevreyolunda bulunan kavşaklarda incelemelerde bulunarak Vezirköprü’ye geçtiler. Burada Bakan Turhan için kurban kesildi.

laştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan’a Samsun Valisi Osman Kaymak, Ak Parti Samsun Milletvekilleri Fuat Köktaş, Ahmet Demircan, Samsun Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Demir ile ilgili kurum amirleri eşlik ettiler.

Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2020, 16:50
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4