Yeni Mahalle Muhtarından Başkan Özdemir’e teşekkür

Havza Yeni Mahalle Muhtarı Adem Şahin Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve belediye çalışanlarına teşekkür etti.

Yeni Mahalle Muhtarından Başkan Özdemir’e teşekkür

Havza Belediyesi tarafından Teni Mahalleye bağlı bazı sokaklarda devam eden yol bakım ve onarım çalışmalarını ziyaret eden Yeni Mahalle Muhtarı Adem Şahin bir süre çalışmaları takip etti.
Yeni Mahalle Muhtarı Adem Şahin yol yapım ve onarım çalışmalarından, altyapı hizmetleri ve temizlik hizmetlerinde kadar birçok hizmetin mahalleye düzenli olarak sağlanmasından Havza Belediye Başkanı Sebahattin Özdemir ve Havza Belediyesi çalışanlarına teşekkür etti.
Muhtar Şahin; muhtar olarak yürüttükleri hizmetlerde Havza Belediye Başkanı Özdemir’i her zaman yanlarında olup, desteğini esirgemediğini belirterek; “ Sayın Başkanım ve ekibi hakikaten birlik, beraberlik ve dayanışma içerisinde berekete vesile olan, çok güzel işlere imza atıyorlar. Her zaman bizlerin yanımızda olan Havza Belediye Başkanımız Sebahattin Özdemir ve emekleri ile mahallemize hizmet eden belediye çalışanlarımıza teşekkür ederim.” Dedi.

Güncelleme Tarihi: 07 Nisan 2022, 18:06
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner4


Fatal error: Uncaught Error: Call to a member function set() on unknown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php:344 Stack trace: #0 {main} thrown in /home/gazetenolsun/public_html/index.php on line 344