Kızlarda Uludağ Ortaokulu birinci olurken, Fatih Ortaokulu ikinciliği elde etti. Erkeklerde ise Atakent Ortaokulu birinci, Bahçeşehir Koleji ikinci, TED Koleji üçüncü, Mimar Sinan Ortaokulu dördüncü ve OMÜ Vakfı Ortaokulu beşinci oldu. Dereceye giren takımlara ödüllerini Okul Sporları Şube İbrahim Irmak, Muhasebe Şube Müdürü Mustafa Turgut ve Samsun eski Basketbol İl Temsilcisi Bülent Gündağ takdim etti.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----