Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, "Tekkeköy sevdamızla çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyor, tükenmeyen çalışma azmimizle ilçemizi modern, konforlu yollarla ilmik ilmik işleyerek ulaşım ağımızı güçlendirmeye devam ediyoruz" dedi.
"HER GEÇEN GÜN GELİŞİYOR"
Başkan Togar, ilçenin dört bir yanında yol çalışmalarının sürdürüldüğünün altını çizerek sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda şu ifadeleri kullandı: "Her geçen gün gelişen, değişen, büyüyen ilçemizde Başköy, Erenköy, Yeniköy, Çimenli mahallelerimizde mesai kavramı gözetmeksizin vatandaşlarımızın daha konforlu yollardan istifade edebilmeleri adına zemin sıkılaştırma, genişletme, malzeme serim, sathı kaplama çalışmalarımızı aralıksız bir şekilde sürdürüyoruz."
-----Sponsorlu Bağlantılar-----