Tekkeköy Belediye Başkanı Hasan Togar, AK Parti İlçe Başkanı Hayri Ağırlar, Başkan Yardımcıları Aydın Karmil, Özkan Karakaya ve meclis üyelerimiz ile birlikte AK parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Çiğdem Karaaslan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Samsun Milletvekili Yusuf Ziya Yılmaz, TBMM Plan Bütçe Komisyonu Başkanı ve Samsun Milletvekili Dr. Mehmet Muş, TBMM Adalet Komisyonu Üyesi ve Samsun Milletvekili Orhan Kırcalı ve TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Üyesi ve Samsun Milletvekili Ersan Aksu'yu TBMM'de ziyaret etti. Tekkeköy heyeti Samsun milletvekillerine ilçedeki gelişmeler ve yeni projeleri anlatarak, bilgi paylaşımında bulundu.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----