Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli ve Bem-Bir-Sen İl Başkan Yardımcısı Abdullah Özçelik sendikal faaliyetler kapsamında Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı’yı makamında ziyaret ettiler.
Ziyarette Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli ve Bem-Bir-Sen İl Başkan Yardımcısı Abdullah Özçelik, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı’ya yürütülen sendikal çalışmalar hakkında bilgiler vererek güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulundular.![](https://www.gazetenizolsun.com/images/files/2023/02/63fe02959c5bb.jpg)
Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanımız Savaş Gayretli ve Bem-Bir-Sen İl Başkan Yardımcımız Abdullah Özçelik’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim. Çalışanlarımızın sosyal ve ekonomik haklarının korunması için faaliyetlerini sürdüren Bem-Bir-Sen ailemize çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.
Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli ise Belediye Başkanı Kalaycı’ya nazik kabulleri için teşekkür ederek; “ Her zaman çalışanının yanında duran ve bizlere çalışmalarımızda destek olan Ayvacık Belediye Başkanımız Sayın Halil Kalaycı’ya üyelerimiz, yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.
Ziyarette Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli ve Bem-Bir-Sen İl Başkan Yardımcısı Abdullah Özçelik, Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı’ya yürütülen sendikal çalışmalar hakkında bilgiler vererek güncel konular hakkında görüş alışverişinde bulundular.
![](https://www.gazetenizolsun.com/images/files/2023/02/63fe02959c5bb.jpg)
Ayvacık Belediye Başkanı Halil Kalaycı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanımız Savaş Gayretli ve Bem-Bir-Sen İl Başkan Yardımcımız Abdullah Özçelik’e ziyaretlerinden ötürü teşekkür ederim. Çalışanlarımızın sosyal ve ekonomik haklarının korunması için faaliyetlerini sürdüren Bem-Bir-Sen ailemize çalışmalarında başarılar dilerim.” Dedi.
Bem-Bir-Sen Samsun Şubesi Başkanı Savaş Gayretli ise Belediye Başkanı Kalaycı’ya nazik kabulleri için teşekkür ederek; “ Her zaman çalışanının yanında duran ve bizlere çalışmalarımızda destek olan Ayvacık Belediye Başkanımız Sayın Halil Kalaycı’ya üyelerimiz, yönetim kurulum ve şahsım adına teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim.” dedi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----