Günümüzde atıklar sonucu bozulan eko sistemin korunmasına yönelik dünyada bireysel ve kurumsal olarak sosyal sorumluluk projeleri ile mücadele verilmektedir. Söz konusu projeler ile artırılan farkındalıklar, gelecek nesiller için de bir kılavuz değeri taşımaktadır.
Bu kılavuzun oluşmasında, Büyük Anadolu Sağlık Grubu “Yeşil Hastane” sloganı ile yola çıkarak, geri dönüştürülebilir atık projelerine bir yenisini daha kazandırıyor. Stilist Elif Kılıç’ın tasarlamış olduğu atıklardan elde edilen elbise ve kostümlerin defilesine hazırlanan BAH Sağlık Grubu ve OKSAT (Orta Karadeniz Sağlık Turizmi) iş birliğinde 26 Kasım Cumartesi günü konuklarını bekliyor.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----