Canik Belediyesi Şehit Ayşe Aykaç Hanım Konağı'na Canikli Kadınlar yoğun ilgi gösteriyor. Konak'ta kadınlar için birbirinden farklı kurslar bulunuyor.
Canik Belediyesi'nin sosyal medya hesabından yapılan açıklamada; "Hanım Konakları kursiyerlerimizi farklı alanlarda eğitim ve seminer programlarıyla buluşturmaya devam ediyoruz. Canik Belediyesi Şehit Ayşe Aykaç Hanım Konağı" denildi.
-----Sponsorlu Bağlantılar-----